O mnie

   Prywatnie mam Żonę, Córeczkę, Synka oraz wiele planów na przyszłość :) Jestem absolwentem studiów dziennych Politechniki Śląskiej kierunku Informatyka.

   Ze studiów oraz własnych zainteresowań wyniosłem znajomość m.in. języków i środowisk C/C++, Pascal/Delphi, Java, SQL, html, php, javascript itp. Tworzone przeze mnie strony i aplikacje (lokalne, serwerowe i na komórki) służą zarówno osobom prywatnym, małym firmom jak i dużym przedsiębiorstwom. Znam zagadnienia bazodanowe, sieci komputerowych, systemów operacyjnych, algorytmiczne i wiele innych. Posiadam również wiedzę z programowania mikrokontrolerów, np. rodziny AVR, a także wiele innych, nie wypisanych tutaj zagadnień związanych z ogólnie rozumianą informatyką, techniką, elektrotechniką i elektroniką.

   Znam płynnie język angielski w mowie i piśmie, potrafię również czytać dokumentacje techniczne. Znam też podstawy języka niemieckiego.

   Poza programowaniem i tworzeniem programów lubię także wysiłek intelektualny w grach planszowych i karcianych, np. w takich jak GO czy LOTR TCG. Interesuję się książkami fantasy i science-fiction, systemami RPG i im podobnymi. Z dziedzin sportowych moimi faworytami są wędrówki po górach, jeżdżenie na nartach oraz tenis stołowy.